MKW S.A.

Branża: 

Telemedycyna

CEO: 

Wincenty Pelc

Rok założenia: 

2002

Spółka MKW działa na rynku od prawie 20 lat. W ramach prowadzonych przez nas od ponad 10 lat podmiotów leczniczych świadczymy usługi w trzech województwach.

Nasze doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Łącząc najnowocześniejsze technologie, także z Polski, zbudowaliśmy markę TeleMed24, która świadczy usługi teleopieki.

Dzięki nam osoby starsze i niesamodzielne:

  • posiadają opaski, które monitorują ich funkcje życiowe,
  • opaska pozwala w czasie rzeczywistym wezwać pomocy i ustalić pozycję monitorowanego podopiecznego,
  • mogą umówić konsultacje medyczne bez wychodzenia z domu,
  • w ramach teleporad obsługujemy pełen wachlarz usług, w tym e-recepty

Jak wynika z danych Eurostatu, polskie społeczeństwo starzeje się w bardzo szybkim tempie i niedługo dogoni średnią Unijną. Rośnie także tempo życia i niestety nie zawsze „life-work balance” jest czymś rzeczywistym. Według szacunków GUS w 2050 roku w Polsce będzie żyło ponad 11 milionów osób mających ukończony 65 rok życia. Wpisujemy się w trend Silver Economy, czyli osób starszych, które ciągle chcą być aktywne w życiu, spacerować, podróżować, spotykać się ze znajomymi. TeleMed24 oferuje usługę, która nie zastąpi osobistych odwiedzin czy rozmowy, ale pozwoli 24 godziny na dobę w sposób zdalny zadbać o osoby starsze i niesamodzielne oraz dać im poczucie bezpieczeństwa.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.